MENU

ZIMA V KRKONOŠÍCH

Na své si přijdou pro lyžaři i běžkaři.

 

U hotelu je pro Vás k dispozici lyžařský svah Albeřický hřeben s pomou. Na místě je možná i domluva s lektory lyžování, které Albeřický hřeben nabízí. Pro malé děti je připraven menší kopeček s dětským tažným lanem.

V dojezdové vzdálenosti jsou i veliké lyžařské areály jako je např: Ski Jánské lázně a Ski Mladé Buky.
Ski Jánské Lázně – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je ideální místo pro aktivní využití jak v zimě tak i v létě. V zimě je pro Vás připraveno lyžování na 50 km sjezdovek na 1 skipas.

Ski areál můžete využít i v létě na 3 lanovkách pro nezapomenutelný výhled do okolí. Na místě Vám zapůjčí i terénní koloběžky nebo horská elektrokola.

Pro více informací klikněte zde: www.leto.skiresort.cz

Ski Mladé Buky

Areál nabízí lyžařské využití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. Sedm vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. V areálu je i Snowparku pro snowboardisty, ale také pro rodiny s dětmi.

Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský Baldapark, jenž je vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Večerní lyžování na 4,1 km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR.

Návštěvníci, kteří na lyžích ještě nestáli, nemusejí zoufat, areálová lyžařská a snowboardová škola Hellish Hill, která disponuje instruktory s licencemi, Vás naučí dokonale lyžovat, sjíždět kopce na snowboardu či zasvětí Vaše ratolesti do lyžování.

Pro příznivce běžek je připraven 5 kilometrový běžecký okruh. Pro více onformací, link zde: www.areal-mladebuky.cz

Speciální nabídka