MENU

Ubytování v našem penzionu

BABY FRIENDLY

Náš penzion nese certifikát BABY FRIENDLY (ubytování přátelské k dětem). Děti máme moc rádi a vše děláme pro ně. U nás najdou zvířátka na hraní a mazlení, prolézačky, skákací hrad a v letních měsících i bazén.

Děti se u nás zabaví a rodiče si můžou posedět na zahrádce a dívat se na své děti.

Penzion Vápenka ***

leží ve výšce 755 m.n m. Nachází se v jednom z historicky nejzachovalejších údolí Krkonoš - Horním Maršově uprostřed romantické přírody. Svou polohou v II. zóně Krkonošského národního parku je ideálním místem pro turistiku a cyklo výlety.Čeká na Vás ubytování v komfortních pokojích a relaxace v přírodě. Celková kapacita ubytování je 88 lůžek + 4 přistýlky. Pokoje jsou k dispozici 2 – 8 lůžkové.V penzionu najdete i pár apartmánů ( dvě oddělené ložnice) pro pohodlí rodiny a klidný spánek rodičů v samostatném pokoji. K zapůjčení penzion nabízí i dětské postýlky, vaničky, nočníky a jídelní židličky. U nás začíná ráno u výborné snídaně. Čeká na Vás plný švédský stůl s domácími, čerstvě upečenými houskami. Na švédském stole najdete vše na co máte chuť od uzenin, sýrů, párků, vejce až po sladkou snídani v podobě müsli, cornflakes či domácí buchty.

Snídaně je podávaná v čase 8:00 – 9:30. Jdete na celodenní výlet? Připravíme Vám na cestu čerstvou svačinku. V naší restauraci je možné doobjednání i obědu. Restaurace je otevřena po celý den. Večeře jsou připraveny o dvou chodech (polévka, hlavní chod). Na výběr je vždy ze dvou menu. Pokud máte potravinové diety, není problém. Jsme připraveni i na vegetariánské, veganské, bezlepkové a bezlaktózové stravování. Večeře je podávaná v letním počasí 19:00 – 20:00 a v zimním počasí 18:00 – 20:00. V okolí penzionu na Vás čeká spousta výletu od náročnější výpravy až po ty nejlehčí. V zimně je pro Vás připraven lyžařský svah s pomou přímo naproti penzionu. Svah je ideálním místem pro zkušené lyžaře i pro malé děti, které se budou učit novému sportu.

Náš penzion je přátelský k dětem i k domácím mazlíčkům. Penzion Vápenka je ideálním místem pro trávení volného času rodičů s dětmi. Získali jsme certifikát „ baby friendly“. Co to znamená? Certifikát se uděluje organizacím, které jsou přátelské k dětem. Pro zábavu dětí je připravená herna se stolním fotbalem a plno hračkami. Můžete si s nimi zahrát i kulečník a fotbálek. V hezkém počasí je pro Vás venku nachystané posezení se zábavou pro děti. Zatím co si budete vychutnávat vychlazené pití na sluníčku, děti si mohou pohrát na písku, pohoupat na houpačce, a nebo si zaskákat na skákacím hradě.

I  v zimě si u nás užijete spostu zábavy. Naproti penzionu je pro Vás připravené lyžování. Albeřický hřeben nabízí vlek o délce 650m. Pro nejmenší je tu i dětské lano a lyžařská výuka.

Okolí penzionu je skvělé na bobování pro děti i dospělé. Naše poloha je zárukou každoroční bohaté sněhové nadílky. Děti mohou stavět iglů zatímco rodičům připravíme svařák.

Speciální nabídka