MENU

Školy v přírodě

Penzion Vápenka

Týden plný zábavy a poznávání

Program

Penzion Vápenka *** je ideálním místem pro školy v přírodě. Nabízíme ubytování včetně plné penze s pitným režimem. Pro pohodlí školy zajišťujeme u kompletní balíček služeb (pobyt, stravování, doprava, animační program, noční dozor a zdravotník).

Nabízíme Vám náš tým vyškolených animátorů, vedoucích a pedagogických pracovníků či zdravotníků, kteří se o děti starají v odpoledních a večerních hodinách.

Zábavný a naučný program můžete vybírat z několika témat (např.: Cesta kolem světa, Harry Potter a jiné). Program vždy přizpůsobíme věkové skupině a délce pobytu. Máme k dispozici celkem 88 lůžek + 4 přistýlky. Pro výuku Vám připravíme místnost pro klidný chod.

V areálu penzionu je pro děti připravenou hřiště na míčové hry. V okolí naleznete naučné aktivity pro děti přímo od Krkonošského národního parku. Dle Vašich přání naplánujeme a zajistíme výlety v okolí. Na celodenní výlet dětech nachystáme svačinky a obědový balíček.

Ve spolupráci s našimi smluvními partnery zajistíme i dopravu v rámci celé ČR. Vždy se snažíme školám maximálně vyhovět pro jejich pohodlí a rádi Vám připravíme jídelníček na míru včetně potravinových intolerancí (vegetarián, vegan, bezlepek, bezlaktóza a další) Strava je pro děti připravena 5x denně včetně celodenního pitného režimu.

 

Kontaktní formulář

Speciální nabídka